MÖBLER / Bord / Pelarbord 10123254
nr 1012 3254
Pelarbord
1800-tal, 52x52, höjd: 70 cm, fläckar och slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2016
kl 20:14:21
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)